yoUDay, az egyetem napja 2020-ban is

2020, május 28 - 19:11
A Tankcsapda, a Bagossy Brothers Company és a Republic közreműködésével idén is egyedülálló, a helyzethez igazodó és az aktualitásokról megemlékező közösségi élményt ígér a yoUDay. A Debreceni Egyetem különleges tanévnyitó stadionshow-ját szeptember 16-án, szerdán tartja.

A tervek szerint immár ötödik alkalommal töltheti meg a Nagyerdei Stadion lelátóit a Debreceni Egyetem polgársága, amennyiben szükséges, a megfelelő egészségügyi előírások mellett.

Az országosan egyedülálló tanévnyitó stadionshow sztárfellépői között lesz a Tankcsapda, a Bagossy Brothers Company és a Republic. Ezúttal is közreműködnek az intézmény társulatának, az Odeon-ZeneTheatrum színinövendékei, az egyetem művészhallgatói és sportolói, de számos meglepetésvendége is lesz a különleges látvány- és zenei világot felvonultató monumentális rendezvénynek.

További információkért és érdekességekért  következő hónapokban kövesse figyelemmel az 5. yoUDay Facebook-oldalát.

Sajtóiroda - TPL