Tájékoztató a jövő tudósainak

2017, október 10 - 09:20
A doktorandusz-képzés újdonságaival, a doktorjelöltek lehetőségeivel ismerkedhettek azok, akik részt vettek október 7-én a Doktoranduszok Országos Szövetség kurzussorozatának debreceni előadásán.

- A program legfontosabb célja, hogy interaktív módon, gyakorlati ismereteket kapjanak a doktoranduszok, tanuljanak a legkiválóbbaktól. Szeretnénk, ha minél több területről szereznének hasznos információkat, amelyek beépíthetőek, és jól alkalmazhatóak lehetnek az életpályájuk során – fogalmazott Kőmíves Péter Miklós, a Doktoranduszok Országos Szövetségének elnöke.

A sorozat következő előadásain – Gödöllőn, Szegeden, Pécsett és Budapesten – a prezentációs technikák, a pályázatírás, valamint a sikeres életpálya-modell témakörökben juthatnak új információkhoz a doktori képzésben résztvevő fiatalok.

Részletek: http://dehok.unideb.hu/hu/hallgatoi-hirek/kulcs-a-sikerhez