Látogatási tilalom a klinikákon is

2020, február 13 - 12:06
Részleges látogatási tilalmat rendeltek el péntektől a Debreceni Egyetem Klinikai Központjában az influenzajárvány miatt, a betegek védelme érdekében. A Kenézy Gyula Egyetemi Kórházban továbbra is érvényben van a korlátozás.

A DE Klinikai Központ transzplantációs, onkohaematológiai, szülészeti és intenzív osztályain, illetve a Tüdőgyógyászati és a Gyermekgyógyászati Klinikán sem lehet látogatni február 14-től, péntektől.

A DE Kenézy Gyula Egyetemi Kórházban korábban elrendelték a korlátozást a Fül-Orr-Gége, Fej- és Nyaksebészeti, a Szülészeti és Nőgyógyászati, a Központi Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás, valamint az Ápolási osztályon, illetve az Infektológiai Intézetben.
A rendelkezés visszavonásig érvényes. Az intézmények kérik a hozzátartozók és a látogatók együttműködését és türelmét.

Sajtóiroda