Orvosdoktorrá fogadom!
A hagyományos sapkadobással köszönt el az a 168 frissen avatott orvos, akik a szombaton rendezett diplomaosztón vettek búcsút a Debreceni Egyetemtől.
SET - sport, életmód, terápia
Átadták a Debreceni Egyetem Sportdiagnosztikai, Életmód és Terápiás (SET) Központját a Nagyerdei Stadionban.
Izraeli delegáció az egyetemen
Négynapos debreceni látogatása során az egyetemet is felkereste az izraeli testvérváros, Rishon LeZion delegációja.
Több mint negyven ország vár!
Hallgatók, oktatók és munkatársak is utazhatnak az Erasmus+, illetve a Campus Mundi ösztöndíjprogramokkal.
yoUDay - your day
Fellépőként és a közönség soraiba is várja négyezer külföldi hallgatóját a Debreceni Egyetem, tanévkezdő stadionshowjára.
Újdonságok az atomspektroszkópiában
A Debreceni Egyetem atomspektroszkópiai laboratóriumának új műszereit is kipróbálhatták az érdeklődők a IV. Atomspektroszkópiai szakmai napon.
Egyetemünk hírei az Alföld TV-n
Virágkarnevál, gólyatábor, Farmer Expo, NeMaMat – az egyetem legfontosabb eseményeiről tudósított augusztusban is a Díszudvar magazin.
Jubilál a Kutatók Éjszakája
Idén 10. alkalommal csatlakozik a Debreceni Egyetem a Kutatók Éjszakájához. A szeptember 30-i rendezvényre rekordot döntött a jelentkezések száma.
Az amerikanisztika ünnepe
Konferenciával ünnepli huszonöt éves jubileumát a Debreceni Egyetemen az Angol-Amerikai Intézet és a Fulbright Bizottság.
Nyári Egyetem Kisvárdán
Élelmiszerbiztonságról és egészségiparról volt szó a Kisvárda Közösségi Felsőoktatási Képzési Központ első Kisvárdai Nyári Egyetemén.